Scale-up aşamasındaki girişimlerin büyüme aşamalarında ihtiyaç duydukları konulara özel hızlandırma programları düzenliyoruz. Markalaşma, yeni pazarlara erişim, teknoloji geliştirme, insan kaynakları yönetimi, ileri seviye yatırımcı ilişkileri gibi temalarda yurtiçi ya da yurtdışında düzenlenecek hızlandırma programları ile girişimlerimizin yanındayız.

YURTİÇİ HIZLANDIRMA PROGRAMI

Turcorn 100 Programı’na seçilen girişimlerin ihtiyaçlarına göre terzi işi atölye çalışmaları sunulacaktır. Yurtiçi ayağında gerçekleşecek programda girişimlerin açılmak istedikleri hedef pazarlar belirnecek, büyüyen ekip yönetimi finans yönetimi gibi ölçeklenme aşamasında girişimlerin yaşadıkları problemlere yönelik atölye ve vaka çalışmaları gerçekleştirilecektir.

YURTDIŞI HIZLANDIRMA PROGRAMI

Yurtiçi hızlandırma programlarında belirlenen hedef pazarlarında gerçekleşecek ölçeklenme aşaması hızlandırma programıdır. Yurtdışındaki mentorlarla, yatırımcılarla ve kurumsal firmalarla bire bir görüşmeleri ve pilot çalışmaları odağına alan program girişimlerin uluslararasılaştırmasını hedeflemektedir. Hızlandırma programının gerçekleşmesinde program partnerlerinin desteği alınacaktır.